Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Integracja, umiejętność pracy w zespole, zaufanie, współpraca – to wszystko czego oczekujesz od swoich współpracowników. Na jachcie wszystkie te cechy są niezbędne do sprawnej żeglugi. Impreza firmowa zorganizowana pod żaglami to nie tylko rewelacyjna forma rekreacji i regeneracji pracowników, pozwalająca na nabranie sił do dalszej efektywnej pracy.

To przede wszystkim możliwość sprawdzenia swojego zespołu w specyficznych warunkach, gdzie przez kilka dni należy ze sobą bez przerwy współżyć, współpracować i liczyć na siebie w każdej sytuacji. Jest to doskonała okazja do tego, by jeszcze lepiej poznać swoich współpracowników, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepsze stosunki w firmie i efektywną pracę.

Wspólne żeglowanie wyzwala niesamowitą więź między uczestnikami rejsu, bez względu na to, jakie stanowiska zajmują i jakie relacje ich łączą poza jachtem. Na jachcie zwyczajowo wszyscy mówią sobie po imieniu, co dodatkowo zacieśnia więzi, a później przekłada się na relacje w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Wspólny rejs, wspólne imprezy i wspólne przeżycia na morzu to tematy do pozytywnych wspomnień i grunt do owocnych interesów na długi czas. Dlatego wspólny rejs integracyjny to idealna forma zarówno do poznania swoich partnerów jak i podziękowania za dotychczasową współpracę i podtrzymania współpracy. Jest to inwestycja w pozytywne relacje biznesowe, co we współczesnym świecie bywa bezcenne.

Żeglarstwo to jeden z bardziej prestiżowych i widowiskowych sportów, a żeglarstwo z firmą MNXYachting to gwarancja bezpieczeństwa. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych kapitanów, sterników, instruktorów żeglarstwa oraz ratowników, z dużym doświadczeniem zarówno na morzu jak i lądzie. Nasi pracownicy sprawią, że impreza będzie zorganizowana zgodnie z Państwa życzeniem. Imprezy integracyjne pod żaglami są przygotowywane indywidualnie na potrzeby konkretnej firmy.

Trasa rejsu, standard czarterowanych jachtów, transport oraz imprezy towarzyszące ustalane są wraz z klientem. Łącząc nasze doświadczenie, pasję i dosknałą orientację w branży, jesteśmy w stanie zorganizować i poprowadzić imprezę na dowolnej ilości jachtów, w wybranym przez Państwa miejscu i czasie.

 

Korzyści płynące z zorganizowania rejsu integracyjnego:

  • Zbudowanie pozytywnych relacji biznesowych
  • Motywacja dla najlepszych pracowników
  • Współzawodnictwo
  • Obserwacja pracowników w specyficznych warunkach
  • Większe przywiązanie pracowników do firmy
  • Nobilitacja stałych klientów

 

Zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą rozmowę o tym, w jaki sposób żeglarstwo kształtuje ludzi i jak wiele możesz się dowiedzieć o swoich współpracownikach podczas rejsu integracyjnego.

Kim jesteśmy?

MNX Yachting to firma powstała w oparciu o pasję i doświadczenie kapitana jachtowego Marka Nizielskiego. Jego umiejętność przekazywania wiedzy żeglarskiej przyczyniła się do wykształcenia sporej rzeszy aktywnych żeglarzy. Dzięki temu współpracujemy z doskonale wyszkolonymi sternikami, którzy oprócz świetnego przygotowania żeglarskiego, potrafią zadbać o idealną atmosferę na jachtach. CZYTAJ DALEJ

Kontakt

MNXYachting Nizielski Marek,

42-200 Częstochowa, ul. Okólna 81 C

Tel: +48 501 17 32 17

Email: marek@najachtach.pl

Specyfikacja Jachtu